Tüm model seçenekleri için temel

Çok eğlenceli, rahat, istekli, çoklu işlevsellik uzmanı.

Neredeyse bu özelliklerin bir araya gelmediğini söyleyebilirsiniz. Yine de XCAT, bu sınıftaki bir tekneden beklemeyeceğiniz bir şekilde bunları bir araya getiriyor. XCAT, sizi tek bir disiplinle sınırlamayan gerçek bir “çok fonksiyonlu katamaran”dır. Tüm model seçenekleri için başlangıç ​​noktası XCAT Basic’tir. Oradan, ne istersen, ne zaman istersen ekleyebilirsin – yelken, kürek çekme, kürek çekme, SUP, motor. Şimdiye kadar gördüğünüz en çok yönlü katamaran olan XCAT’i keşfedin!

Ürün Detayları

Ana Özellikler

 • Eloksallı alüminyumdan yapılmış çerçeve parçaları,  dayanıklılık ve deniz suyuna karşı dayanıklılık sağlar
 • Gövde kaplaması HDPE’dir  – Temizlemesi kolay, hava koşullarına dayanıklı, darbeye dayanıklı ve kir tutmayan plastik
 • Alçak gövdeler yüzme merdivenini gereksiz kılar
 • Ekstra alet gerektirmeyen basit, hızlı kurulum için yalnızca geçmeli ve fişli konnektörler
 • Trambolin ağı için yüksek kaliteli Textilene ®
 • Gövdeler , darbelere karşı son derece dayanıklı, batmaz ve neredeyse yok edilemez EPP parçacık köpüğü ile doldurulmuştur
 •  Ayakta Kürek Çekerken Tiller-Fix ile hassas yönlendirme 

XCAT Basic Bileşenleri

XCAT Basic, herhangi bir normal arabada kolayca taşıyabileceğiniz ve saklayabileceğiniz sadece 5 parçadan oluşur. 2 gövde, 2 çapraz çubuk ve orta kısım – trambolin ve yan kirişlerden oluşur. Hepsi 55 kg’a (121 lbs) kadardır. Bağımsız parçaların hiçbiri 17,5 kg’dan (38,5 lbs) ağır değildir. Alet kullanmadan kendi başınıza taşıyabileceğiniz,  monte edebileceğiniz ve sökebileceğiniz 5 parça. XCAT Basic 3 dakikada kurulabilir.

 • 5 parça
 • Toplam ağırlık: 55 kg (121 lb)
 • En ağır kısım: 17,5 kg (38,5 lb)
 • Alet gerekmez (Montaj süresi 3 dakika)

3 dakikadan kısa sürede süper hızlı montaj !

Arabanızın tavanında kolayca taşınabilen dünyanın ilk sert gövdeli katamaranı.

Portbagaj uyumludur. Ayrı ayrı parçaların hiçbiri 17,5 kg’dan (38,5 lbs) ağır değildir. Toplam ağırlık 55 kg’dır (121 lbs). Montaj için alet gerekmez – Bu, herkesin, hatta tek başına, XCAT’i herhangi bir normal arabada taşımasını ve saklamasını kolaylaştırır.

Bir bakışta:
daha fazlasını öğrenin

XCAT Basic, herhangi bir normal arabada kolayca taşıyabileceğiniz ve saklayabileceğiniz sadece 5 parçadan oluşur. 2 gövde, 2 çapraz çubuk ve orta kısım – trambolin ve yan kirişlerden oluşur. Hepsi 55 kg’a (121 lbs) kadar ekler. Bağımsız parçaların hiçbiri 17,5 kg’dan (38,5 lbs) ağır değildir. Alet kullanmadan kendi başınıza taşıyabileceğiniz, taşıyabileceğiniz, monte edebileceğiniz ve sökebileceğiniz 5 parça. XCAT Basic 3 dakikada kurulabilir.

Bize Ulaşın!

Başka sorunuz varsa veya XCAT ile ilgileniyorsanız, bizimle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.
Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.