Sorularınız
mı var?

Şimdi sor!

Ancak, bizim yanıtımızdan bile daha hızlı, sorularınızın yanıtı zaten burada olabilir. Aşağıda listelenen konulara göz atmaktan çekinmeyin. Sorularınızı bulamazsanız iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

ROWonAIR®'ı Demo Etkinliklerimizi zamanla  organize etmek azmindeyiz . Şu an için ürünleri Perpa Ticaret merkezindeki Showroomumuzda görebilirsiniz .İlerki zamanlarda fuarlardada sizlerle buluşuyor olacağız.

ROWonAIR® , daha önce hiç kürek çekmemiş olsanız bile tüm kürekçiler için uygundur. Sadece oturun ve kürek çekin!

Sizin için en iyi ROW ON'u seçin:

  • MOJO  18'  , gelecek vadeden kürekçilere suda en iyi kürek çekme deneyimini sağlayan performans odaklı kürek tahtamızdır. Bu uzun, dar tahta, 4° V-Bottom karinası ve her kürek vuruşunu zahmetsizce süzülmeye dönüştürmek için tasarlanmıştır. Sert kabuklu bir yarış kayığıyla karşılaştırıldığında, MOJO 18'in gövde tasarımı çok performanslıdır.

  • DUDE 18'in  geniş hacmi  daha fazla denge sağlar ve yolcu, çift kürek veya tek başına zahmetsiz süzülmeyi mümkün kılar. DUDE  18',  bu nedenle, tek başına veya arkadaşlarla daha uzun kürek çekme turları için mükemmeldir. Artık arkadaşlarınız, aile üyeleriniz veya antrenman partnerlerinizle kürek çekme deneyiminizin önüne geçebilecek hiçbir şey yok.

  • AIRKAYAK 16'  kürek çekmeyi öğrenmek için de idealdir. DUDE 18'den  bile daha sağlamdır ve tüm aileyi, torunları ve bagajı yanınıza almak için bolca alan vardır. Aynı zamanda sağlıklı kürek çekme egzersizlerinin tadını çıkarabilir ve kolayca kürek çekmeyi öğrenebilirsiniz.

ROWonAIR® kürekli tekneleri web sitemizden iletişim bilgilrimizden bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. edebilirsiniz . ROWonAIRs®'ı   her yere gönderiyoruz . 

Evet öyle. Yüksek kaliteli, yenilikçi mafsalların tasarımı sayesinde, tamamen güç veya enerji kaybı olmaksızın, ters kürek çekme ile aynı hıza ulaşılır. Ayrıca RowVista® küreklerinin kullanımı, bilyeli yataklara monte edildikleri için klasik küreklere göre daha da kolaydır. Standart kürekler kullandığınızda ellerinizde su toplamasının nedeni, kürek çekme kolunun ve bileziğinin kürek kilidinde dönmesinin nispeten zor olmasıdır. RowVista® kürekleri ile su toplama olasılığınız çok daha düşüktür.

RowVista® size yüksek düzeyde güvenlik sunar. Öne baktığınızda, bir engeli, kayayı, yüzücüyü veya başka bir tekneyi gözden kaçırmanızın hiçbir yolu yoktur. RowVista® ile kürek çekmek, klasik ters kürek sistemi  olan RowMotion® kadar hızlıdırRowVista® , yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış yüksek mukavemetli bir sistemdir: deniz suyuna, dökümlere, karbon küreklere dayanıklı eloksallı alüminyum. Binlerce kilometre sorunsuz kürek çekebilirsiniz.

ROWonAIR® ürünlerini kurmak, mekanizmaları yerine oturtmak meselesidir - hızlı, kolaydır ve hiçbir alet gerekmez. Kürek Kızağı - RowVista® veya RowMotion® - montajı 2 dakikadan az sürer. Elle pompalama

Yani ROW ON'a bağlı olarak 7 – 12 dakika içinde suda olacaksınız ve istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kürek çekebileceksiniz.

Evet, RowVista® ve RowMotion® Kürek Kızakları, Naish, RedPaddle, Mistral, BIC Sports, Fanatic, Starboard, Jobe, JP Australia, vb. Unutulmaması gereken şey, tahta ne kadar uzunsa, sürüş o kadar yumuşak olur. SUP ne kadar uzun olursa, kürek çekmek o kadar hızlı, pürüzsüz ve keyifli olacaktır. Minimum 3,6 metre (12'0'') uzunluk öneriyoruz.

SUP'ler için düz payanda (F) seçin: RowVista® Rowing Skid F veya RowMotion® Rowing Skid F.

Kürek Kızağı'nı SUP tahtanıza monte etmek için kullanabileceğiniz iki sistem vardır: 

  • Standart yöntem 2 kayış kullanmaktır: iki kayışı destek ayaklarındaki dikdörtgen açıklıklardan geçirin, bunları SUP tahtasının etrafına sarın ve sıkıca çekin. Kürek Kızağı artık tahtayı herhangi bir şekilde değiştirmeden tahtanıza güvenli bir şekilde takılmıştır. 
  • Alternatif olarak, MOJO 18' , DUDE 18'  ve AIRKAYAK 16' ile aynı çözümü sunuyoruz : Monoraylarda, paslanmaz çelik kancalar ve tokalarla donatılmış iki montaj kayışı vardır. Tahtanıza yapmanız gereken tek şey, Kürek Kızağının takılacağı D halkalarını takmak. 

 

Evet, RowVista ve RowMotion® Kürek Kızakları, KXone Slider, BIC YakkAir Full HP, Sea Eagle RazorLite, vb. gibi diğer markaların ürettiği şişme kanolara uygundur. Unutulmaması gereken tek şey, tahta ne kadar uzunsa, sürüşün o kadar yumuşak olduğudur. Kayık ne kadar uzun olursa kürek çekmek o kadar hızlı, pürüzsüz ve keyifli olur.

Kanolar için boyunduruk payandasını (Y) seçin: RowVista® Rowing Skid Y veya RowMotion® Rowing Skid Y. Lütfen payandanın kanonuzun içine sığdığından emin olmak için boyutları kontrol edin. Kürek sistemini takmak için D halkalarını kanoya yapıştırmanız gerekir. Belirli modellere yönelik montaj çözümleri hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

MOJO 18' ve DUDE 18' kürek tahtaları tek başına, çift kürekle veya bir yolcu ile çekilebilir. AIRKAYAK 16' da uzunlukları nedeniyle iki kişinin aynı anda kürek çekmesi maalesef mümkün değil . Ancak AIRKAYAK 16' ile  en fazla iki yolcu alabilirsiniz. Diğer SUP tahta üreticileri, iki kişinin aynı anda kürek çekebilmesi için üzerine iki kürek çekme sistemimizin ( RowVista® veya RowMotion® ) monte edilmesinin mümkün olabileceği daha uzun şişirilebilir tahtalar sunmaktadır .

ROWonAIR® ürünlerini kurmak, mekanizmaları yerine oturtmak ve yerine oturtmak meselesidir - hızlı, kolaydır ve hiçbir alet gerekmez. 

Kürek Kızağı - RowVista® veya RowMotion® - montajı 2 dakikadan az sürer. 

Elle pompalama

Yani ROW ON'a bağlı olarak 7 – 12 dakika içinde suda olacaksınız ve istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kürek çekebileceksiniz.

Şişirilebilir SUP, kayık ve kayıklarınıza itinalı bir şekilde bakarsanız  size uzun süreler iyi hizmet edecektir. İdeal olarak, her geziden sonra temiz suyla yıkamalı ve saklarken gevşek bir şekilde rulo yapmalı ve doğrudan güneş ışığından korumalısınız. Şişirilebilir SUP'ler, kayıklar ve kanolar depolanırken uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Uzun süre tadını çıkarabilmeniz için serin ve gölgeli bir yerde muhafaza edilmelidirler.

Hayır, ancak uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz kalmamalarını öneririz. Bu talimatları izlerseniz, ROW ON'unuz uzun süre dayanacaktır.

Rulo halinde bir torbada, şişirilmiş veya hafifçe sarılmış olarak saklayabilirsiniz. Kürek çekmeyecek ama şişirilmiş olarak saklamak istiyorsanız basıncı biraz azaltmanızı öneririz.

Evet, sorun yok. Havayolları , ROWonAIR®'ı kayaklar, uçurtma tahtaları, rüzgar sörfü seti, sörf tahtaları vb. gibi hacimli bagajlar olarak görür. RowMotion® için , her biri 1,75 metre (5'9") ayrık uzunluğa sahip ayrılabilir kürekleri öneririz. Tam ağırlıklar ve boyutlar: ROW ON ve ROW WITH sayfalarında listelenmiştir.